У оквиру 2. кола Премијер лиге БиХ у кошарци, Јахорина је на домаћем терену у Палама славила побједу против Радничког из Горажда резултатом 86:72 (20:20, 23:19, 27:16, 16:17). Након уједначеног почетка и прве четвртине која је завршена неријешено 20:20, Јахорина је постепено преузимала контролу над утакмицом, нарочито у трећој дионици када су стекли значајнију предност од 11 поена. У посљедњој четвртини, гости су припријетили и спустили на 8 поена, али су домаћи сигурно умирили утакмицу у привели је крају.

Најефикаснији играч Јахорине био је Стефан Мијовић са 17 поена и 3 асистенције, док је Рајко Гутљај додао 15 поена и 7 скокова. Значајан допринос дао је и Филип Симић са 14 поена, 6 скокова и 4 асистенције. Код гостију, Давид Ејах је био доминантан са 19 поена и 12 скокова, док су му се придружили Ади Аликадић са 16 поена, 2 скока и 6 асистенција, и Марвин Вилијамс са 15 поена.

Након пораза у првом колу од Славије, Јахорина је овом побједом показала значајан напредак у својој игри и вратила самопоуздање пред наставак сезоне. С друге стране, Раднички, који је у претходном колу савладао ХКК Мостар, није успио да понови добру партију на гостујућем терену.

У сљедећем колу, Јахорина ће путовати у Широки Бријег, док ће Раднички угостити Младост из Мркоњић Града.

За Јахорину су наступали: Никола Ивковић, Стефан Мијовић, Лука Пертовић, Гојко Сужум, Никола Силађи, Патрик Џошуа Робинсон, Филип Симић, Данијел Ребић, Лука Кусмук, Рајко Гутљај, Марко Буха, Јован Гутљај

За Раднички су наступали: Декваријус Николас, Ади Аликадић, Марвин Вилијамс ИИИ, Никола Вујовић, Давид Ејах, Кахлон Дианте Витли, Амар Клацар, Рамиз Суша, Доусон Карпер, Неџад Хоџић, Фарис Суша, Жељко Тадић