„Романија“ стала у Козарској Дубици

У оквиру 4. кола Прве лиге Републике Српске јуче у Козарској Дубици екипа „Борца“ савладала је фудбалере „Романије“ са 2:0 (2:0) и тако су Паљани уписали уз један реми и двије побједе и први овосезонски пораз.

Домаћини су голом Срђана Башића у 26. минуту дошли су до водства са 1:0, док је својим другим поготком три минута касније дуплирао предност и на крају је то био и каначан разултат сусрета у Козарској Дубици.

Послије четири одигране утакмице изабраници тренера Јадранка Богичевића су тренутно шести на табели са седам бодова, колико су освојили и састави поредани од петог до седмог мјеста, док су Дубичани лидери са девет бодова колико је уписала у „Звијезда“ из ЕС „Станишић“.

У наредном колу Паљани ће дочекати екипу „Леотара“ из Требиња, а у осталим сусретима постигнути су следећи разултати: